Iskoristite naše posebne ponude! Odaberite iz naše široke palete laptopa, od modela savršenih za poslovnu upotrebu do vrhunskih gaming laptopa.
min.ba
Nalog
Korpa 0
Akcije Najprodavanije Novo
Refurbished računari

TP-LINK Wireless Ruter TL-WR844,300 Mbps Multi-Mode

TP-LINK Wireless Ruter TL-WR844,300 Mbps Multi-Mode

Redovna cijena: 46,05 KM

39,14 KM

Ušteda: 6,91 KM
Garancija 24M
Dostupnost Na stanju
Naručite preko telefona
+387 63 000 440
Šifra: TL-WR844N Ean: 6935364088880

Specifikacije

Network Device Type Router/Range Extender/Access Point
Data Link Protocol Supports (New) Wi-Fi + LAN
Wireless Networking IEEE 802.11n , up to 300 Mbps
IEEE 802.11g , up to 54 Mbps
IEEE 802.11b , up to 11 Mbps
Encryption Algorithm WEP
WPA2-PSK
WPA
WPA2
LAN 5 x Fast Ethernet/Ethernet (10Base-T/100Base-TX, up to 100 Mbps)
Supported Networking Compliant Standards IEEE 802.11b
IEEE 802.11g
IEEE 802.11n Wi-Fi 4
Protocols (OSI Model) PPPoE
IPv4
IPv6
IGMP
L2TP
PPTP
Firewall Functions and Protocols SPI (Stateful Packet Inspection)
Firewall Encryption Algorithm WPS
Router Features Multiple Input Multiple Output (MIMO)
IPTV Support
Wi-Fi Multimedia (WMM)
DHCP Server
Antenna External
Wireless LAN Antenna Quantity 2
Device Location External
Status LED Indicators Activity Status
Certifications CE, RoHS
Built-in Devices Reset Button
WPS Button
Included Accessories Power Adapter
Quick Start guide
Cable Included LAN Cable
LAN 4 (RJ-45)
WAN 1 (RJ-45)
Power Device Location External
Maximum Input Current 0.6 A
Maximum Input Voltage 5 V
Width (mm) 115 mm
Height (mm) 24.3 mm
Depth (mm) 106.7 mm
External Color White
Maximum Operating Ambient Temperature 40 °C
Maximum Operating Humidity 90 %
Minimum Operating Ambient Temperature 0 °C
Minimum Operating Humidity 10 %
Garancija proizvoda Yes
Garatni rok (mjesec) 36 month(s)
Kriterijum za potvrdu garancije Serial Number
Bruto težina (kg) 0.8 kg
Neto težina paketa (kg) 0.6 kg
Broj proizvoda u paketu 1
Težina kutije bruto (kg) 0.8 kg
Kartonska kutija neto težine 0.6 kg
Maloprodajna ambalaža Neto težina plastika 0.6 kg
Pakovanje u kutiji 1
Vrsta paketa Retail

Slični proizvodi

Korpa je trenutno prazna. Ubacite proizvode u korpu.
Korpa 0
063 00 04 40 Nalog

Pretraga